همایش نگار

نمایشگاه جانبی

چرا نمایشگاه؟

با شرکت در نمایشگاه جانبی محصولات و خدمات خود را در معرض دید هزاران متخصص حرفه‌ای در زمینه مهندسی ارزش و مدیریت انرژی در اولین کنفرانس ملی کاربرد مهندسی ارزش در مدیریت انرژی  قرار دهید و به جدیدترین اطلاعات در مورد نوین‌ترین محصولات، خدمات و ابتکارات دست یابید.

کنفرانس ملی کاربرد مهندسی ارزش در مدیریت انرژی با ترکیبی از برنامه‌های متنوع از جمله سخنرانی، ارائه مقالات و کارگاه‌های تخصصی و دیگر برنامه‌های جنبی در محیطی تخصصی، مخاطبین بسیاری را از طیف اجرایی و علمی به سوی خود جذب می‌نماید و شما می‌توانید به دامنه‌ی گسترده‌ای از  مخاطبین و تجربیات، دسترسی پیدا کنید.

مزایای این نمایشگاه

  • بوجود آمدن اعتبار جهت معرفی شما به طیف گسترده‌ای از مخاطبین
  • استقرار محصولات و خدمات جدید
  • رویارویی با مخاطبین جدید و درک نیاز های آن
  • افزایش آگاهی شرکت و نیازسنجی مخاطبان
  • برقراری ارتباط با شخصیت‌های برجسته و علمی
  • ایجاد موقعیت جهت شرکت در جلسات آموزشی

منحصر به فرد بودن نمایشگاه

به دلیل ترکیب فعالان در عرصه‌ی انرژی (وزارتخانه‌های نفت و نیرو و وزارتخانه راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت و ستاد مدیریت مصرف سوخت و شرکت‌های وابسته) و مهندسی ارزش (متخصصین، مهندسین مشاور، اساتید علمی و دانشجویان) در این نمایشگاه شما می توانید از واکنش مستقیم مخاطبان خود سود ببرید. حضور در این نمایشگاه باعث شکل گیری موقعیتی عالی برای محصولات شما جهت براورد نیازهای رو به تغییر مصرف‌کنندگان و جامعه علمی می باشد. که ضرورت و نیاز مبرم به این امر با توجه به در حال توسعه بودن کشور قابل درک است.

اميد است اين محيط جهت گفتگو، تبادل نظر، همچنين معرفي توانمندي‌ها، خدمات و نمایش آخرین دستاوردهای پژوهشی در زمینه های مختلف در راستای کنفرانس سهمي در ارتقاي دانش و نگرش عزيزان ايفا كند.

.:: آرشیو شده توسط همایش نگار ( نرم افزار مدیریت و داوری همایش )           .:: با همکاری CNF.IR ( سرویس آرشیو همایشها )   و   BAHAMAYESH.COM ( پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور )